SYM Jet 14
EVO 200 E5+
SYM Jet 14 ailesinin Türkiye’deki EVO 200 E5+ versiyonu; 169 cc motor, hava soğutma ve CVT otomatik şanzıman sunuyor. Fiyatını, teknik özelliklerini ve Jet 14 125 ile farklarını birlikte inceleyin.
İzmir / Bayraklı · Ziyaret öncesi model ve renk stokunu teyit edin.

- Motor hacmi
- 169 cc
- Maksimum güç
- 9 kW
- Soğutma
- Hava
- Yakıt deposu
- 7.2 Lt
SYM Jet 14 fiyatı
Jet 14 200 EVO E5+ için distribütörün yayımladığı referans fiyat.
179.000 TL
KDV ve ÖTV dahil · Bayi satış teklifi değildir.
Son kontrol:
Satın almadan önce güncel teklifi alın
Resmî listede bu model için “12 taksit” ifadesi bulunuyor. Geçerli ödeme koşullarını, kampanyayı ve teslim edilebilecek aracı satış noktasıyla netleştirin.
Fiyatlar değişebilir. Bayi teklifinde plaka, tescil ve diğer teslim masraflarının dahil olup olmadığını ayrıca sorun. Ziyaretinizden önce model yılı, renk ve stok bilgisini teyit edin.
0539 671 89 55 · Satış hattıSYM Jet 14 teknik özellikleri
Aşağıdaki değerler SYM Türkiye’nin bu modele ait resmî sayfasındaki versiyona aittir.
| Motor tipi | Tek Silindir 4 Zamanlı |
|---|---|
| Silindir hacmi | 169 cc |
| Soğutma sistemi | Hava |
| Maksimum güç | 9 Kw, 7500 rpm |
| Maksimum tork | 12.5 Nm, at 6000 min-1 |
| Şanzıman | C.V.T |
| Yakıt sistemi | EFI / Elektronik Yakıt Enjeksiyon |
| Frenler | Ön: Disk 260 mm, / Arka: Disk 220 mm |
| Lastik ölçüsü | Ön: 100/90-14 / Arka:120/80-14 |
| Ebatlar (U x G x Y) | 2015 x 750 x 1125 mm |
| Ağırlık | 134 kg |
| Yakıt deposu | 7.2 Lt |
| Renk seçenekleri | Beyaz / Gri / Mavi / Siyah |
Teknik kaynak: SYM Türkiye model sayfası. Son kontrol . Başka model yılına veya versiyona ait değerlerle birlikte değerlendirmeyin.
“200” model adı, motor hacminin 200 cc olduğu anlamına gelmez. Bu EVO versiyonunda resmî silindir hacmi 169 cc’dir. Satın alacağınız aracın tam modelini ve teknik belgelerini eşleştirin.
Jet 14 125 ile EVO 200 farkı
Jet 14 bir model ailesidir. İnternette gördüğünüz 125, 200 ve EVO adları aynı teknik donanımı ifade etmez.
| Özellik | Jet 14 125 LC E5SYM Global referansı | Jet 14 EVO 200 E5+SYM Türkiye referansı |
|---|---|---|
| Motor hacmi | 124,6 cc | 169 cc |
| Soğutma sistemi | Sıvı soğutmalı | Hava soğutmalı |
| Depo kapasitesi | 7,5 litre | 7,2 litre |
Kaynaklar: SYM Global — Jet 14 125 Liquid Cooled ve SYM Türkiye — EVO 200 E5+. Global 125 LC verileri karşılaştırma içindir; Türkiye’de güncel satış veya stok bulunduğu anlamına gelmez.
Bir ilanı değerlendirirken yalnız “Jet 14” adına bakmayın. Versiyon, model yılı ve motor hacmini kontrol edin; lastik, fren ve bakım bilgilerini o aracın kılavuzundan doğrulayın.
Size uygun modeli seçerken
Teknik tablonun yanında günlük kullanımınızı ve toplam sahip olma maliyetini değerlendirin.
Günlük rotanız
Günlük mesafenizi, yokuşları ve yolcu kullanımınızı satış görüşmesinde paylaşın. Oturuş, ayakların yere erişimi ve sele rahatlığını aracı yerinde görerek değerlendirin.
Donanım ve teslim
İlgilendiğiniz rengin ve model yılının stokunu sorun. Çanta gibi aksesuarların fiyata dahil olup olmadığını, teslim tarihini ve ödeme koşullarını yazılı teklifte netleştirin.
Bakım ve parça
Satın alacağınız versiyonun bakım aralıklarını ve servis koşullarını öğrenin. Bakım planı için İzmir SYM servis bilgilerini inceleyin.
SYM Jet 14 hakkında sık sorulanlar
SYM Jet 14 kaç cc
Resmî teknik tablosunda silindir hacmi 169 cc olarak belirtilir. Model adındaki sayı her zaman gerçek motor hacmini göstermez, bu yüzden teknik tabloya bakmak gerekir.
SYM Jet 14 fiyatı ne kadar
5 Eylül 2026’da kontrol edilen SYM Türkiye listesinde Jet 14 200 EVO E5+ için KDV ve ÖTV dahil 179.000 TL yayımlanmıştır. Bu distribütör referansıdır. Güncel bayi fiyatı, ödeme koşulları ve teslim masrafları için 0539 671 89 55 numarasını arayın.
SYM Jet 14 soğutma sistemi nedir
Resmî teknik tabloda hava olarak belirtilir. Aynı model ailesinde farklı soğutma sistemine sahip versiyonlar bulunabildiği için bilgiyi tam model adıyla kontrol edin.
SYM Jet 14 hangi renklerde sunuluyor
SYM Türkiye model sayfasında beyaz / gri / mavi / siyah renkleri listelenir. Listelenen renklerin tamamının bayide hazır bulunduğu varsayılmamalıdır, istediğiniz rengi ziyaret öncesinde teyit edin.
İzmir’de SYM Jet 14 nerede incelenebilir
Bayraklı’daki İzmir SYM Bayi ile görüşebilirsiniz. İncelemek istediğiniz versiyonun ve rengin hazır olup olmadığını önceden sorun. Adres: Adalet Mahallesi, Anadolu Caddesi No:32/12, Bayraklı / İzmir.
SYM Jet 14 için
güncel bilgiyi alın.
Fiyatı, renk seçeneklerini ve teslim durumunu konuşalım. Gelmeden önce arayarak ilgilendiğiniz modeli teyit edin.
Adalet Mahallesi, Anadolu Caddesi
No:32/12, Bayraklı / İzmir

